By surname: aleš-pogačnik-sl


Anita Abram, MA

Založba ZRC Bookselling
+386(0)1/4706465
anita.abram@zrc-sazu.si

Barbara Borovnik Filipič

Bookseling (Head)
+386(0)1/4706402
barbara.filipic@zrc-sazu.si

Gašper Gabrijelčič

Assistant
040 641708

Igor Lapajne

Photographer
+386(0)1/4706367
igor.lapajne@zrc-sazu.si

Tamara Mateša

Bookshop Azil
+386(0)1/4706475
tamara.matesa@zrc-sazu.si

Irena Naglič

Event Manager
+386(0)1/4706416
irena.naglic@zrc-sazu.si

Ciril Oberstar, MA

Bookselling and Promotion
+386(0)1/4706438
ciril.oberstar@zrc-sazu.si

Aleš Pogačnik, MA

Založba ZRC Head and Editor-in-Chief
+386(0)1/4706454
ales.pogacnik@zrc-sazu.si

Anja Skapin, PhD

Content Management
+386(0)1/4706404
anja.skapin@zrc-sazu.si

Barbara Šuštar

Secretary
+386(0)1/4706474
barbara.sustar@zrc-sazu.si

Brane Vidmar

Art Editor and DTP
+386(0)1/4706419
brane.vidmar@zrc-sazu.si

Marko Zaplatil

Photographer
+386(0)1/4706367
marko.zaplatil@zrc-sazu.si